Výsledky 2014

Pásmo Meno Škola
  I. kategória husle  
ZLATÉ PÁSMO Šufliarský Šimon ZUŠ Svetozára Stračinu Detva
STRIEBORNÉ PÁSMO Balog Róbert SZUŠ Lučenec
BRONZOVÉ PÁSMO Anda Oskar ZUŠ Tisovec
BRONZOVÉ PÁSMO Jackuliaková Anna Katarína SŠ Pohronská Polhora (organizačná jednotka ZUŠ)
     
  II. kategória husle  
ZLATÉ PÁSMO Fedorová Ela ZUŠ P. M. Bohúňa Dolný Kubín
STRIEBORNÉ PÁSMO Gajdošová Judita ZUŠ M. Hemerkovej Košice
STRIEBORNÉ PÁSMO Kamenská Mária ZUŠ Brezno
BRONZOVÉ PÁSMO Frič Andrej ZUŠ Trebišov
BRONZOVÉ PÁSMO Oravkinová Lýdia ZUŠ Trebišov
BRONZOVÉ PÁSMO Potančok Mário SŠ Pohronská Polhora (organizačná jednotka ZUŠ)
     
  III. kategória husle  
PLATINOVÉ PÁSMO Vajduláková  Zuzana ZUŠ P. M. Bohúňa Dolný Kubín
PLATINOVÉ PÁSMO Gutten Filip ZUŠ L. Árvaya Žilina
STRIEBORNÉ PÁSMO Šranko Radovan ZUŠ I. Godina Vráble
     
  I. kategória violončelo  
ZLATÉ PÁSMO Lugovkina Anna SZUŠ Róberta Tatára  Banská Bystrica
ZLATÉ PÁSMO Adamcová Nikola ZUŠ Ľudovíta Rajtera Bratislava
ZLATÉ PÁSMO Foltánová Mária ZUŠ Rajec
STRIEBORNÉ PÁSMO Gardošová Kristína ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
BRONZOVÉ PÁSMO Bereníková Hana ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
BRONZOVÉ PÁSMO Boturová Magdaléna Žofia ZUŠ L. Árvaya Žilina
BRONZOVÉ PÁSMO Gardošová Kristína ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
BRONZOVÉ PÁSMO Kavcová Klára ZUŠ Rajec
BRONZOVÉ PÁSMO Kotian Rastislav ZUŠ Rajec
BRONZOVÉ PÁSMO Kukura Jakub ZUŠ M. Hemerkovej Košice
BRONZOVÉ PÁSMO Lenhartová Kvetoslava ZUŠ Rajec
     
  II. kategória violončelo  
ZLATÉ PÁSMO Petráš Marcel ZUŠ Modra
ZLATÉ PÁSMO Glasnák Juraj ZUŠ L.Árvaya Žilina
ZLATÉ PÁSMO Guľas Matej ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
ZLATÉ PÁSMO Mrva Kristián ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
     
  III. Kategória violončelo  
STRIEBORNÉ PÁSMO Benková Lucia ZUŠ M. Hemerkovej Košice
BRONZOVÉ PÁSMO Čuha Anamaria ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
BRONZOVÉ PÁSMO Slyšková Terézia ZUŠ Rajec
     
  Cena Huslehubky  
  Vajduláková  Zuzana ZUŠ P. M. Bohúňa Dolný Kubín
     
  1. cena pedagógovi  
  Barbora Kapalová ZUŠ P. M. Bohúňa Dolný Kubín
  2. cena pedagógovi  
  Magdaléna Milčiková ZUŠ E. Suchoňa Pezinok
  3. cena pedagógovi  
  Oľga Pažická ZUŠ Rajec
  4. cena pedagógovi  
  Zuzana Guttenová ZUŠ L.Árvaya Žilina
  5. cena pedagógovi  
  Anna Kocifajová ZUŠ L.Árvaya Žilina
     
  Hlavná cena  
  Vajduláková  Zuzana ZUŠ P. M. Bohúňa Dolný Kubín

 

Výsledky 2013

 

pásmo Meno Škola Pedagóg kategoria
  I. kategória - husle      
PLATINOVÉ PÁSMO Anežka Kurajdová ZUŠ Ivana Ballu, Dolný Kubín Marta Mikšíková I. kategória • husle
ZLATÉ PÁSMO Judita Gajdošová ZUŠ M. Hemerkovej, Košice Lucia Lovašová I. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Šimon Šufliarský ZUŠ Svetozára Stračinu, Detva Roman Berky I. kategória • husle
BRONZOVÉ PÁSMO Dorota Salzerová ZUŠ M. Hemerkovej, Košice Ivana Ondrušková I. kategória • husle
  II. kategória - husle      
PLATINOVÉ PÁSMO Martin Pavlík ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Mária Hrnčiarová II. kategória • husle
ZLATÉ PÁSMO Viktor Janoštín ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Mária Hrnčiarová II. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Ela Fedorová ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Mária Hrnčiarová II. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Jakub Girašek ZUŠ Jantárová, Košice Iveta Dzurová II. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Barbora Mrišková ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Barbora Kapalová II. kategória • husle
BRONZOVÉ PÁSMO Jerguš Čermák ZUŠ Eugena Suchoňa, Pezinok Ľubomíra Záhradníková II. kategória • husle
BRONZOVÉ PÁSMO Mária Kamenská ZUŠ Brezno Zuzana Šoltésová II. kategória • husle
  I. kategória - husle      
PLATINOVÉ PÁSMO Filip Gutten ZUŠ L. Árvaya, Žilina Zuzana Guttenová III. kategória • husle
PLATINOVÉ PÁSMO Samuel Hučko ZUŠ Jantárová, Košice Iveta Dzurová III. kategória • husle
ZLATÉ PÁSMO Filip Abaffy ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Mária Hrnčiarová III. kategória • husle
ZLATÉ PÁSMO Kristína Hajdúchová ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Mária Hrnčiarová III. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Natália Garajová ZUŠ Nižná Miroslav Štefan III. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Petra Kučková ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín Marta Mikšíková III. kategória • husle
STRIEBORNÉ PÁSMO Zuzana Vajduláková ZUŠ P. M. Bohúňa, Dolný Kubín Barbora Kapalová III. kategória • husle
BRONZOVÉ PÁSMO Pavol Sklenka ZUŠ Jantárová, Košice Iveta Dzurová III. kategória • husle
  viola      
STRIEBORNÉ PÁSMO Katarína Tučeková ZUŠ Očová Roman Berky kategória • viola
  I. kategória - violončelo      
PLATINOVÉ PÁSMO Nikola Adamcová ZUŠ Ľudovíta Rajtera, Bratislava Milan Zahradník I. kategória • violončelo
PLATINOVÉ PÁSMO Mária Foltánová ZUŠ Rajec Oľga Pažická I. kategória • violončelo
ZLATÉ PÁSMO Iveta Cibulová ZUŠ Modra Gregor Regeš I. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Terézia Suránová ZUŠ Ľudovíta Rajtera, Bratislava Katarína Kleinová I. kategória • violončelo
  II. kategória - violončelo      
ZLATÉ PÁSMO Alex Halász ZUŠ Moldava nad Bodvou Renata Tóthová II. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Anamaria Čuha ZUŠ E. Suchoňa, Pezinok Magdaléna Milčiková  II. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Dana Duchoslavová ZUŠ Istrijská, Bratislava Zuzana Rahlová  II. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Kristián Mrva ZUŠ E. Suchoňa, Pezinok Magdaléna Milčiková  II. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Marcel Petráš ZUŠ Modra Gregor Regeš II. kategória • violončelo
  III. kategória - violončelo      
ZLATÉ PÁSMO Gergő Nagy ZUŠ Š. N. Šamorínskeho, Šamorín Aranka Šupková III. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Lucia Benková ZUŠ M. Hemerkovej Košice Mária Čepčániová III. kategória • violončelo
STRIEBORNÉ PÁSMO Attila Bodnár  ZUŠ Moldava nad Bodvou Renata Tóthová III. kategória • violončelo

 

Hlavná cena: 

Samuel HUČKO

 

Cena pedagógovi:

1. Mária HRNČIAROVÁ

2. Iveta DZÚROVÁ

3. Marta MIKŠÍKOVÁ

 

Cena korepetítorovi:

 

Irina Rogach

Lýdia Cibulová