Súťažiaci 2018

 

1. kategória violončelo

 

Blažek Mikuláš  2008

ZUŠ Rajec

Pedagóg: Oľga Pažická

Klavírny sprievod: M. Dominika Juhásová

G. Regeš: Chorál

 

Blažeková Agáta              2010

ZUŠ Rajec

Pedagóg: Oľga Pažická

Klavírny sprievod: M. Dominika Juhásová

M. Procházková: Uspávanka, Žabka skákajlabka

French Folk Song

 

Gašparovič Richard         2008

ZUŠ E. Suchoňa Pezinok

Pedagóg: Magdaléna Milčiková

Klavírny sprievod: Zuzana Bereníková

M. Novák: Valčík

 

Horenitzky Tomáš           2008

ZUŠ E. Suchoňa Pezinok

Pedagóg: Magdaléna Milčiková

Klavírny sprievod: Zuzana Bereníková

H. Purcell: Rigaudon

 

Kavcová Klára    2008

ZUŠ Rajec

Pedagóg: Oľga Pažická

Klavírny sprievod: M. Dominika Juhásová

Latin Hymn Dona Nobis Pacem

 

Kocifaj Michal   2008

ZUŠ L. Árvaya Žilina

Pedagóg: Anna Kocifajová

Klavírny sprievod: Jelena Holá

S. Arjuťjunian: Elégia

 

Krutáková Lilien               2010 ZUŠ Rajec

Pedagóg: Oľga Pažická

Klavírny sprievod: M. Dominika Juhásová

W. A. Mozart: Allegretto

 

Kunec Ján           2009

ZUŠ Raslavice – Hertník

Pedagóg: Stanislava Zobalova

Klavírny sprievod: Gabriela Sobeková

M. Procházková: Uspávanka

 

Podolská Jasmína            2009

ZUŠ Modra

Pedagóg: Lujza Ďurišová

Klavírny sprievod: Lýdia Cibulová

J. S. Bach: March in G

 

Samáková Júlia Siobhán                               2009

ZUŠ E. Suchoňa Pezinok

Pedagóg: Magdaléna Milčiková

Klavírny sprievod: Zuzana Bereníková

J. Haydn: Mädchen lied

 

Stavarová Adriana                2008

ZUŠ Raslavice – Hertník

Pedagóg: Stanislava Zobalova

Klavírny sprievod: Gabriela Sobeková

M. Procházková: Uspávanka

 

Šterbáková Emília           2008

ZUŠ M. Hemerkovej Košice

Pedagóg: Mária Čepčániová

Klavírny sprievod: Karla Grejtáková

C. Webster: Scherzo

 

2. kategória violončelo

 

Uríčová Vanesa                2005

ZUŠ Rajec

Pedagóg: Oľga Pažická

Klavírny sprievod: M. Dominika Juhásová

S. Hochel: Slovenský tanec

J. Kmiťová: Malá dúhová rybička

G. Regeš: Opustený medveď, Oblaky

 

Bereníková Hana             2005

ZUŠ E. Suchoňa Pezinok

Pedagóg: Magdaléna Milčiková

Klavírny sprievod: Zuzana Bereníková

M. Novák: Bosí na mokrej lúke

C. Kjuj: Cantabile, Op. 36, č. 2, D dur

G. Regeš: Tanec čarodejníc

 

Bortniková         Vaneska              2007

ZUŠ Rastlavice – Hertník

Pedagóg: Stanislava Zobalova

Klavírny sprievod: Gabriela Sobeková

M. Novák: Valčík

J. Haydn: Poco adagio

J. S. Bach: Minuet No. 2

 

Dočolomanská Ella          2007

ZUŠ E. Suchoňa Pezinok

Pedagóg: Magdaléna Milčiková

Klavírny sprievod: Lýdia Cibulová

M. Novák: Valčík

B. Romberg: Sonata e mol, Op. 38, 1. časť

 

Dubinová Júlia  2006

ZUŠ Istrijská Bratislava

Pedagóg: Lujza Ďurišová

Klavírny sprievod: Monika Rahlová

G. Regeš: Vrabec

J. Zyka: Rondino

 

Kachnič Lukáš    2006

ZUŠ Zvolen

Pedagóg: Júlia Miščíková

Klavírny sprievod: Lenka Stančíková

J. Williams: Theme From Schindler´s list

B. Marcello: Sonata a mol Allegro

 

Klučárová Katarína          2007

ZUŠ E. Suchoňa Pezinok

Pedagóg: Magdaléna Milčiková

Klavírny sprievod: Lýdia Cibulová

M. Novák: Roztopašník

J. B. Bréval: Sonata C dur, Op. 40, č. 1 , 1. časť

 

Kukura Jakub    2008

ZUŠ M.Hemerkovej Košice

Pedagóg: Mária Čepčániová

Klavírny sprievod: Karla Grejtáková

D. Popper: Gavotte No.2,op.23

M. Breval: Sonata C dur – Allegro

M. Novák: Bosí na mokrej lúke

 

Očenášová Alžbeta        2005

ZUŠ S. Stračinu Detva

Pedagóg: Vojtech Farkaš

Klavírny sprievod: Andrea Ľalíková

A. Aruťuňan: Emprompt

B. Marcello: Adagio, Allegro

I. Bázlik: 3 miniatúrne skladbičky - Andante II. , Vivo III.

 

Prins Amy           2007

North London Collegiate School

Pedagóg:

Klavírny sprievod:

D. Popper: Gavotte

J. S. Bach: Addagio

 

Semaneková Lea             2007

ZUŠ Rastlavice – Hertník

Pedagóg: Stanislava Zobalova

Klavírny sprievod: Gabriela Sobeková

M. Novák: Pesnička na tri

P. I. Tchaikovsky: The Variations on a Rokoko

S. Suzuki: Variacie plus téma

 

Škrabanová Agáta           2005

ZUŠ Istrijská Bratislava

Pedagóg: Zuzana Michalíková

Klavírny sprievod: Monika Rahlová

G. Regeš:  Tanec čarodejníc

A. Nolck: Concertino D dur

 

3. kategória violončelo

 

Bendík Juraj       2003

ZUŠ J. Kresánka Bratislava

Pedagóg: Miriam Trgová

Klavírny sprievod: Anna Bartóková

J. S. Bach: Prelúdium Gdur

G. Goltermann: Capriccio

E. Lalo: Serenáda

 

Foltánová Mária              2004

ZUŠ Rajec

Pedagóg: Oľga Pažická

Klavírny sprievod: M. Dominika Juhásová

G. Regeš: Tanec čarodejníc

M. Novák: Tanec č.1

A. G. Arutjunjan: Impromptu

 

Glasnák Juraj     2002

Konzervatórium Žilina

Pedagóg: Anna Kocifajová

Klavírny sprievod: Zuzana Srogončíková Melicharová

A. Caporale: Sonáta d- mol, 1. a 4. č.

G. Goltermann: Koncert d mol op. 76, 1. č.

 

Chudík Jakub     2002

ZUŠ Zvolen

Pedagóg: Júlia Miščíková

Klavírny sprievod: Lenka Stančíková

G. Fauré:  Elégia, op. 24

G. Regeš: Tanec čarodejníc

 

Kašková Katarína             2002

Konzervatórium Žilina

Pedagóg: Květa Glasnáková

Klavírny sprievod: Zuzana Srogončíková Melicharová

C. Stamic:Koncert C- dur, 1. č. Allegro moderato

P. Krška: Variácie na slovenskú ľudovú pieseň

 

Madeja Adam   2003

ZUŠ A. Cígera Kežmarok

Pedagóg: Mária Radušovská

Klavírny sprievod: Ivana Abtová

J. Podprocký: Pieseň bez slov č.1 op.46

D. Popper: Gavotte op.23

 

Trgová Rafaela  2003

ZUŠ J. Kresánka Bratislava

Pedagóg: Miriam Trgová

Klavírny sprievod: Anna Bartóková

C. d´ Hervelois: Tamburina

A. Rubinstein: Melódia

G. Regeš: Tanec čarodejníc

 

2. kategória viola

 

Stračina František           2000

ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Dušan Radič

Klavírny sprievod: Anna Burdová

G. P. Telemann: Koncert G dur Largo, Allegro

 

1. kategória kontrabas

 

Prins Chloe         2005

North London Collegiate School               Caroline Emmery

Pedagóg:

Klavírny sprievod:

L. Rajter: Sonata

Capuzzi: Concerto

 

Veliká Zoja         2003

ZUŠ J. Kresánka Bratislava

Pedagóg: Pavol Kušík

Klavírny sprievod: Simona Matyšáková

Giovannino: Sonata in A minor, 1.a 2.časť

M. Dare: Menuet

 

2. kategória kontrabas

 

Lenč Lukáš          1999

ZUŠ J. Kresánka Bratislava

Pedagóg: Pavol Kušík

Klavírny sprievod: Simona Matyšáková

B. Marcello: Sonáta F dur, 1.a 2. časť

V. Pichl: Koncert C dur 1.časť

Ľ. Rajter: Sonatína 1.časť

 

Suja Peter          2000

ZUŠ Očová

Pedagóg: Roman Berky

Klavírny sprievod: Andrea Ľalíková

B. Marcello: Sonata e mol – Adagio

C. Saint -Seans: Slon

A. I. Varlamov: Ruská národná pieseň

I. Valenta: Tri piesne bez slov - Romantická