Výsledky

Výsledky 3. ročníka súťaže

 

Platinové pásmo I. kategória husle Šufliarský Šimon ZUŠ S. Stračinu Detva
Zlaté pásmo I. kategória husle Cagáňová Veronika Zuš Exnárová Bratislava
Zlaté pásmo I. kategória husle Hanesová Nina ZUŠ S. Stračinu Detva
Zlaté pásmo I. kategória husle Kormanová Janka ZUŠ M. Hemerkovej Košice
Strieborné pásmo I. kategória husle Lilková Juliana ZUŠ Heľpa
Strieborné pásmo I. kategória husle Naniašová Kristína ZUŠ Heľpa
Strieborné pásmo I. kategória husle Suchá Miriam ZUŠ Jantárová Košice
         
Zlaté pásmo II. kategória husle Tomečko Dávid ZUŠ Jantárová Košice
Zlaté pásmo II. kategória husle Fedorová Ela ZUŠ P. M. Bohúňa Dolný Kubín
Strieborné pásmo II. kategória husle Gajdošová Judita ZUŠ M. Hemerkovej Košice
Bronzové pásmo II. kategória husle Hrončeková Bibiána ZUŠ Heľpa
Bronzové pásmo II. kategória husle Kamenská Mária ZUŠ Brezno
Bronzové pásmo II. kategória husle Regešová Terézia ZUŠ Štefánikova Poprad
         
Zlaté pásmo kategória viola Camara Anna ZUŠ Ľ. Rajtera Bratislava
         
Strieborné pásmo I. kategória violončelo Comendant Constance SZUŠ R. Tatára Banská Bystrica
Zlaté pásmo I. kategória violončelo Kachnič Lukáš STUŠ R. Tatára Banksá Bystrica
Zlaté pásmo I. kategória violončelo Kavcová Klárka ZUŠ Rajec
Zlaté pásmo I. kategória violončelo Kothajová Katarína SZUŠ R. Tatára Banská Bystrica
Strieborné pásmo I. kategória violončelo Kukura Jakub ZUŠ M. Hemerkovej Košice
Strieborné pásmo I. kategória violončelo Melicherčíková Natália SZUŠ R. Tatára Banská Bytsrica
         
Platinové pásmo II. kategória violončelo Adamcová Nikola ZUŠ Ľ. Rajtera Bratislava
Zlaté pásmo II. kategória violončelo Glasnák Juraj ZUŠ L. Árvaya Žilina
Strieborné pásmo II. kategória violončelo Foltánová Mária ZUŠ Rajec
Strieborné pásmo II. kategória violončelo Halász Alex ZUŠ Moldava nad Bodvou
Strieborné pásmo II. kategória violončelo Madeja Adam ZUŠ A. Cígera Kežmarok
Bronzové pásmo II. kategória violončelo Bendík Juraj ZUŠ J. Kresánka Bratislava
         
Platinové pásmo III. kategória husle Girašek Jakub ZUŠ Jantárová Košice
Zlaté pásmo III. kategória husle Mrišková Barbora ZUŠ P.M.Bohúňa Dolný Kubín
Zlaté pásmo III. kategória husle Šranko Radovan ZUŠ I. Godina Vrábel
         
Zlaté pásmo III. kategória violončelo Radič Daniel SZUŠ R. Tatára Banská Bystrica
Zlaté pásmo III. kategória violončelo Zastko Patrik SZUŠ R. Tatára Banská Bystrica
Strieborné pásmo III. kategória violončelo Benková Lucia ZUŠ M. Hemerkovej Košice
Bronzové pásmo III. kategória violončelo Kňažková Vanesa ZUŠ Turčianske Teplice
Bronzové pásmo III. kategória violončelo Slyšková Terézia ZUŠ Rajec
Bronzové pásmo III. kategória violončelo Trifán Matúš Samuel ZUŠ M. Hemerkovej Košice