1. súťažný koncert
9:15
 
 
 
Dyck Edlou Lourens van
Gašparovič Richard
Horenitzky Tomáš
Kachnič Lukáš
Kavcová Klára
Kocifaj Michal
Melicherčíková Natália
Blažek Mikuláš
Bortníková Vanesa
Dočolomanská Ella
 
 
 
 
 
 
2. súťažný koncert
11:00
 
 
 
Rodriguez Laura 
Samáková Júlia Siobhán
Blažeková Agáta
Krutáková Lilien
Madeja Adam
Bereníková Hana
Janík Matej
Veliká Zoja
Lenč Lukáš
1. súťažný koncert
9:15
 
Dyck Edlou Lourens van
Gašparovič Richard
Horenitzky Tomáš
Kachnič Lukáš
Kavcová Klára
Kocifaj Michal
Melicherčíková Natália
Blažek Mikuláš
Bortníková Vanesa
Dočolomanská Ella
 
 
2. súťažný koncert
11:00
 
Rodriguez Laura 
Samáková Júlia Siobhán
Blažeková Agáta
Krutáková Lilien
Madeja Adam
Bereníková Hana
Janík Matej
Veliká Zoja
Lenč Lukáš
 
 
 

Porota:

 

Predseda

Eugen Prochác, violončelo - VŠMU Bratislava

Členovia

Květa Glasnáková, violončelo - Konzervatórium Žilina

Pavol Mucha, violončelo - Konzervatórium Bratislava

Martin Krakovský, kontrabas - absolvent VŠMU Bratislava

Kategória Súťažiaci Škola
1. kat. kontrabas Veliká Zoja ZUŠ J. Kresánka Bratislava
2. kat. kontrabas Lenč Lukáš ZUŠ J. Kresánka Bratislava
1. kat. violončelo Blažeková Agáta ZUŠ Rajec 
1. kat. violončelo Krutáková Lilien ZUŠ Rajec 
1. kat. violončelo Rodriguez Laura  ZUŠ Modra
1. kat. violončelo Samáková Júlia Siobhán ZUŠ E. Suchoňa  Pezinok
2. kat. violončelo Blažek Mikuláš ZUŠ Rajec 
2. kat. violončelo Bortníková Vanesa ZUŠ Raslavice
2. kat. violončelo Dočolomanská Ella ZUŠ E. Suchoňa  Pezinok
2. kat. violončelo Dyck Edlou Lourens van ZUŠ Rajec 
2. kat. violončelo Gašparovič Richard ZUŠ E. Suchoňa  Pezinok
2. kat. violončelo Horenitzky Tomáš ZUŠ E. Suchoňa  Pezinok
2. kat. violončelo Kachnič Lukáš ZUŠ Zvolen
2. kat. violončelo Kavcová Klára ZUŠ Rajec 
2. kat. violončelo Kocifaj Michal ZUŠ L. Árvaya Žilina
2. kat. violončelo Melicherčíková Natália SZUŠ Hiadeľ
3. kat. violončelo Bereníková Hana ZUŠ E. Suchoňa  Pezinok
3. kat. violončelo Janík Matej ZUŠ L. Árvaya Žilina
3. kat. violončelo Madeja Adam ZUŠ A. Cígera  Kežmarok

 

___________________________________

 

PROGRAM SÚŤAŽE

___________________________________

 

03. máj 2019 

Hotel PARK**** Dolný Kubín

 

od 8.00 hod.

Prezentácia účastníkov

Akustické skúšky

 

9.00 hod.

Otvorenie súťaže

 

od 9.15 hod.

Prvý súťažný koncert

Účinkujú súťažiaci:

 II. kategória violončelo

 

od 11.00 hod.

Druhý súťažný koncert

Účinkujú súťažiaci :

 I. a III. kategória violončelo  

I. a II. kategória kontrabas

 

od 13.30 hod.

Hodnotiaci seminár, vyhlásenie výsledkov súťaže

 

 

2018

Oficiálne výsledky TpS 2018

Oficiálne výsledky

03.05.2018 18:00

Oficiálne výsledky na stiahnutie

03.05.2018 18:00
News - strana č.1 News - strana č.2

Porota:

 

Predseda

Eugen Prochác, violončelo - VŠMU Bratislava

Členovia

Květa Glasnáková, violončelo - Konzervatórium Žilina

Pavol Mucha, violončelo - Konzervatórium Bratislava

Ivan Palovič, viola - VŠMU Bratislava

Radoslav Šasina, kontrabas - VŠMU Bratislava

Informácie pre súťažiacich:

 

Miesto konania súťaže

Hotel Park****

Radlinského 21

Dolný Kubín

GPS: 49.209584, 19.2931384

Parkovanie v centre mesta je za poplatok.

Orientácia v hoteli bude vyznačená smerovými nálepkami na podlahe.

Registrácia súťažiacich bude prebiehať v salóniku vedľa recepcie.

Súťaž bude prebiehať v Malej kongresovej sále hotela, je to miestnosť pre cca 60 divákov s pódiom 4x6m, klavír zn. Steinway & sons .

V hoteli budú k dispozícii tri označené miestnosti s pianínom na cvičenie.

Príprava na súťažné  vystúpenie vo Veľkej kongresovej sále hotela (vedľa Malej kongresovej sály).

 

Kontakty:

Leonard Vajdulák – riaditeľ súťaže,          tel. +421 905 940 348

Petra Jakubjaková – manažér súťaže,      tel. +421 910 510 583

 

 

___________________________________

 

PROGRAM SÚŤAŽE

___________________________________

 

03. máj 2018 

Hotel PARK**** Dolný Kubín

 

od 8.00 hod.

Prezentácia účastníkov

Akustické skúšky

 

9.00 hod.

Otvorenie súťaže

 

od 9.15 hod.

Prvý súťažný koncert

Účinkujú súťažiaci:

 I. kategória violončelo a I. kategória kontrabas

 

od 11.00 hod.

Druhý súťažný koncert

Účinkujú súťažiaci :

 II. kategória violončelo  

 

od 13.30 hod.

Tretí súťažný koncert

Účinkujú súťažiaci:

II. kategória viola

 III. kategória violončelo  

II. kategória kontrabas

 

15.30 hod.

Hodnotiaci seminár, vyhlásenie výsledkov súťaže

 

Víťaz súťaže Talenty pre Slovensko Samuel Hučko na záverečnom koncerte 10. Medzinárodného hudobného festivalu 
KUBÍNSKA HUDOBNÁ JESEŇ 2013 hral na husliach Takahashi Akira, ktoré získali Zlatú medailu Violino Arvenzis 2013.